Aqualine KERA sprchový stĺp s napojením na batériu, čierna SL435
Aqualine KERA sprchový stĺp s napojením na batériu, čierna SL435
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SL435 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 1280 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | K batérii |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc, Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913906664 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
LOTTA nástenná sprchová batéria, rozstup 150mm, čierna LT611B
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Súprava podomietkovej vane a sprchy Mexen Cube DR02 s dažďovou sprchou 30 cm, zlatá - 77503DR0230-50
expedícia do 10 dní252,21 €
KIMURA podomietkový sprchový set s termostatickou batériou, box, 3 výstupy, chróm 60983
expedícia do 8 dní677,96 €
Pri platbe vopred iba 626,00 €


