LOTTA nástenná sprchová batéria, rozstup 150mm, čierna LT611B
LOTTA nástenná sprchová batéria, rozstup 150mm, čierna LT611B
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT611B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Šírka | 183 mm |
| Výška | 114 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 22.500 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.2200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882852 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Ručná masážna sprcha, 3 režimy sprchovania, priemer 100mm, ABS/čierna SC106
expedícia do 8 dní8,73 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
NOPEL plastová sprchová hadica, hladká, 150cm, čierna 11079
expedícia do 8 dní5,30 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 150 x 70 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-150-070-60-00-3S
expedícia do 10 dní641,97 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 150 x 70 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-150-070-95-00
expedícia do 10 dní515,36 €


