SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1208-17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 14 mm |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Klasická |
| Výbava | Anti-twist systém |
| Hmotnosť / ks | 0.2110 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893049 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
625,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, metalická strieborná/chróm 1208-11
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €


