Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SK736 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 102 mm |
| Výška | 244 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913855474 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dníDržiak sprchy hranatý, pevný, čierna mat SD615
expedícia do 8 dníDržiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


