BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 181x51, 5cm (80+20+80cm), biela mat BL181-0101-80 58666
BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 181x51, 5cm (80+20+80cm), biela mat BL181-0101-80 58666
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL181-0101-80 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1810x12x515 mm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 19.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994531 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
642,55 €
Pri platbe vopred iba 610,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, biela lesk EZ101-3030
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
1 029,27 €

