KERALA umývadlová skrinka 100x35x47, 5cm, 1x zásuvka, verde
KERALA umývadlová skrinka 100x35x47, 5cm, 1x zásuvka, verde
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR100-4444 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| Rozměr | 100x35x47,5 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 29.3933 kg |
| EAN | 8590913995255 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
PREMIO doska kompozit 102x1, 2x48, 5cm, čierna mat PRE100-3535 58266
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, ľavá/pravá, verde/antracit matný KR350-4434 58771
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
Mohlo by vás zaujímať
393,14 €
Pri platbe vopred iba 367,00 €
PRIM umývadlová skrinka 92x72x50cm, buk/biela PM095
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
1 089,68 €
Pri platbe vopred iba 1 017,00 €


