KERALA doska Rockstone 102x1, 2x48, 5cm, biela mat KR100-0101 58696
KERALA doska Rockstone 102x1, 2x48, 5cm, biela mat KR100-0101 58696
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR100-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro baterii a výpust
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 102x1,2x48,5 cm |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 13.4000 kg |
| EAN | 8590913994760 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
679,19 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 1600 mm, bočné pripojenie, 2051 W, čierny - W421-060-160-70
na objednávku237,92 €
Mexen C21 doskový radiátor 400 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1019 W, čierny - W421-040-110-70
na objednávku134,66 €

