ARUBA konštrukcia s policou 188,4x40x49 cm, čierna mat ARK190
ARUBA konštrukcia s policou 188,4x40x49 cm, čierna mat ARK190
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ARK190 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 1884 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Hmotnosť / ks | 35.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892288 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
1 018,61 €
Pri platbe vopred iba 961,00 €
1 018,61 €
Pri platbe vopred iba 961,00 €
1 368,12 €
Pri platbe vopred iba 1 291,00 €
Mohlo by vás zaujímať
570,44 €
Pri platbe vopred iba 532,00 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 90 cm s pracovnou doskou, 1 zásuvka, lesklá biela - 91A10-09047-1-BFC00
expedícia do 10 dní365,16 €
MITRA umývadlová skrinka 89,5x55x45,2 cm, bordová MT093
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €


