LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm (70+70cm), pravá, biela mat LE070-3131-R-04
LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm (70+70cm), pravá, biela mat LE070-3131-R-04
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-3131-R-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 141x46x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 75.6780 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977985 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela mat ESC230-3131
expedícia do 8 dní500,23 €
Pri platbe vopred iba 475,00 €
560,72 €
Pri platbe vopred iba 532,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Unix UNM 13055R-10 Držiak na toaletný papier brúsená nerez
do týždňa v e-shope19,42 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Novaservis Stojan na toaletné papiere Metalia 1 chróm 6112,0
expedícia do 8 dní37,32 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €


