BRAHEA umývadlo 141x51, 5cm (70 +70cm), pravé, biela mat BL141R
BRAHEA umývadlo 141x51, 5cm (70 +70cm), pravé, biela mat BL141R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL141R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994630 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE070-1935 53694
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE070-2231 53693
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Rivel 70 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, drážkovaná, matná biela - 91A20-07047-1-BF01-W23M01
expedícia do 10 dní424,05 €
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka šuplíková 61,5x74x32cm, biela 51061A
expedícia do 8 dní163,54 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x72,5x45cm, dub emporio AI365
expedícia do 8 dní274,08 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €

