LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, biela mat LE070-3131 54925
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, biela mat LE070-3131 54925
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-3131 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x44x51,2 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8391 kg |
| EAN | 8590913969812 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 141x51, 5cm, pravé, biela AC141R
expedícia do 8 dní297,08 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
993,32 €
Pri platbe vopred iba 918,00 €
Mohlo by vás zaujímať
217,39 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
715,26 €
Pri platbe vopred iba 668,00 €
1 443,79 €
Pri platbe vopred iba 1 334,00 €

