LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 75cm, carina
LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 75cm, carina
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LR750-4141S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUMIRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75 cm |
| Průměr | 750 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 750 mm |
| Barva rámu | Šedá |
| Materiál | MDF |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 16.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1160 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913121227 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
WAVE skrinka spodná policová 20x45x47, 8cm, biela lesk WA020-3030 59767
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
1 089,68 €
Pri platbe vopred iba 1 017,00 €


