CIRASA umývadlová skrinka 59,2x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR631-2222
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR631-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR631-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x75x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 22.7000 kg |
| EAN | 8590913986727 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MARIA umývadlo 60x46cm, liaty mramor, bez otvoru pre batériu, biela MA060-0
expedícia do 8 dní164,38 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
8 040,40 €
Pri platbe vopred iba 7 627,00 €
TREOS skrinka horná policová 20x50x22cm, biela mat TS025
na objednávku137,11 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
RETRO umývadlová skrinka 83,5x80x43cm, buk 1630
na objednávku1 147,05 €
Pri platbe vopred iba 1 088,00 €


