CHANEL dekoračná lišta "J" 556x70x25mm, čierna mat CH061 60305
CHANEL dekoračná lišta "J" 556x70x25mm, čierna mat CH061 60305
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH061 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55,6x7x2,5 cm |
| Šířka | 556 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114458 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
JULIE skrinka vysoká 40x140x20cm, biela 59028LP
na objednávku406,91 €
Pri platbe vopred iba 380,00 €
5 285,41 €
Pri platbe vopred iba 4 933,00 €
RETRO skrinka rohová 60x120x47cm, buk, ľavá 1701
na objednávku1 271,57 €
Pri platbe vopred iba 1 206,00 €

