CIRASA umývadlová skrinka 78x54x39cm, siena strip
CIRASA umývadlová skrinka 78x54x39cm, siena strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR792-4242S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.6600 kg |
| EAN | 8590913999352 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | modrá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
108,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, siena strip ESC230-4242S
expedícia do 8 dní520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
Mohlo by vás zaujímať
874,87 €
Pri platbe vopred iba 830,00 €
373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
258,30 €
Pri platbe vopred iba 245,00 €

