PRACTICO keramické umývadlo nábytkové 80x40cm, biela
PRACTICO keramické umývadlo nábytkové 80x40cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-44080 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x40 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998140 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, biela lesk EZ792-3030
expedícia do 8 dní380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 80x46cm, biela
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
BRAHEA umývadlo zápustné, Rockstone, 75x39 cm, biela mat BE775
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €

