EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, dub alabama EZ792-2222
EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, dub alabama EZ792-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ792-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114113 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
108,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 49x60x41cm, biela LA501
na objednávku417,93 €
Pri platbe vopred iba 390,00 €
GIGLIO 110-P skrinka s umývadlom, š. 110cm, noce GP-110
na objednávku3 770,96 €
Pri platbe vopred iba 3 577,00 €
MITRA umývadlová skrinka 74,5x55x45,2 cm, antracit MT072
na objednávku337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €

