EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, dub cuneo EZ792-2525
EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, dub cuneo EZ792-2525
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ792-2525 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114120 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
108,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
434,44 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
Kúpeľňový set WAVE 80, biela KSET-047 KSET-047
expedícia do 8 dní877,67 €
Pri platbe vopred iba 811,00 €
453,62 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €

