WAVE skrinka spodná policová 20x45x47, 8cm, dub strieborný WA020-1111 59768
WAVE skrinka spodná policová 20x45x47, 8cm, dub strieborný WA020-1111 59768
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA020-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x45x47,6 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 13.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113208 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CQ62 Vaňový/sprchový set s termostatickou batériou, biela - 779106295-20
expedícia do 10 dní163,57 €
Sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm KU139
na objednávku334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €

