LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE070-2231 53693
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE070-2231 53693
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-2231 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x44x51,2 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8391 kg |
| EAN | 8590913965814 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
489,02 €
Pri platbe vopred iba 452,00 €
LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, dub alabama LE020-2222 53699
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, ľavé, biela AC101L
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G00 uhlový termostatický set s krytom R, Duplex, DN50, antracit - W907-900-905-66
expedícia do 10 dní54,18 €
WICHER pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie 50, prevedenie biela 600.311.4
expedícia do 8 dní96,54 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mexen G00 uhlový termostatický set, Duplex, DN50, antracit - W907-900-66
expedícia do 10 dní45,21 €

