LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, dub alabama LE020-2222 53699
LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, dub alabama LE020-2222 53699
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE020-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x44x51,2 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 10.6691 kg |
| EAN | 8590913965876 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
302,28 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
LOREA umývadlová skrinka 90x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE090-2231 53698
expedícia do 8 dní479,96 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €

