EZARA doska Rockstone 121,6x1,2x47cm, biela mat EZR121-0101 60303
EZARA doska Rockstone 121,6x1,2x47cm, biela mat EZR121-0101 60303
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZR121-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 121,6x1,2x47 cm |
| Šířka | 1216 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 14.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114281 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
LARGO umývadlová skrinka 41x60x35cm, orech bruno LA423
na objednávku346,34 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €

