Doska Rockstone 100,7x1,2x48,8cm, biela mat WR003-0101 59780
Doska Rockstone 100,7x1,2x48,8cm, biela mat WR003-0101 59780
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WR003-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1007 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 12.7942 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113321 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
184,04 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, biela 03009001
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €

