CIRASA doska Rockstone 111x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR111-0101 56424
CIRASA doska Rockstone 111x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR111-0101 56424
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CRR111-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 111x1,2x47 cm |
| Šířka | 1110 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.1910 kg |
| EAN | 8590913981791 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Grohe Euphoria SmartControl System s termostatickou batériou chróm 26510000
expedícia do 4 dní894,93 €

