LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE070-1935 53694
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE070-1935 53694
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE070-1935 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x44x51,2 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8391 kg |
| EAN | 8590913965821 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umývadlo, liaty mramor, 141x51, 5cm, ľavé, biela AC141L
expedícia do 8 dní297,08 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, čierna mat LE020-3535 53702
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51,2, pravá/ľavá, dub/čierna mat LE030-1935 53716
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO umývadlová skrinka 60x80x45cm, starobiela 1684
expedícia do 8 dní899,78 €
Pri platbe vopred iba 854,00 €
882,00 €
Pri platbe vopred iba 837,00 €

