ARECA dvojumývadlo, liaty mramor, 161x51, 5cm, biela AC161
ARECA dvojumývadlo, liaty mramor, 161x51, 5cm, biela AC161
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AC161 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 161x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955594 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE070-2231 53693
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE080-1935 53696
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 298,39 €
Pri platbe vopred iba 1 225,00 €
1 334,08 €
Pri platbe vopred iba 1 259,00 €
1 578,98 €
Pri platbe vopred iba 1 490,00 €


