Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.10-55mm, biela CV1002C
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, hr.10-55mm, biela CV1002C
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1002C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 10-55 mm |
| Výbava | Uzatvárateľná s prepadom, Uzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.3050 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892981 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, biela 60928
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV11 doskový radiátor 300 x 1800 mm, spodné pripojenie, 880 W, čierny W611-030-180-70
na objednávku173,42 €
Mexen CV11 doskové vykurovacie teleso 300x2400, spod. príp., 1173 W, čierne W611-030-240-70
na objednávku213,31 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 300x400, spod. príp., 196 W, biela W611-030-040-00
expedícia do 10 dní71,29 €


