Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, biela 60928
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, biela 60928
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1110C |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu, Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.2390 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118395 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 45 cm s umývadlom Otis, 1 zásuvka, matný grafit/matná biela - 91A10-04547-1-BF66-W18M01
expedícia do 10 dní318,04 €
156,90 €
Pri platbe vopred iba 149,00 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 50 x 20 cm, matná čierna - 91A10-0500-235-1-71
expedícia do 10 dní29,45 €

