KING umývadlový sifón 5/4", odpad 32 mm, ABS/čierna mat 9595PR25K9 59343
KING umývadlový sifón 5/4", odpad 32 mm, ABS/čierna mat 9595PR25K9 59343
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-9595PR25K9 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999178 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, 32/300mm, čierna mat TB124B 60231
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Predlžovacia rúrka sifónu s prírubou, 32/300mm, čierna mat TB123B 60230
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 871-090-110-03-50
expedícia do 10 dní509,47 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 90 cm, matná, strieborná - 871-110-090-31-95
expedícia do 10 dní541,85 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 110 x 90 cm, priehľadný, čierny - 8C2-110-090-70-00
expedícia do 10 dní438,80 €

