ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat/chróm UT043BC
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat/chróm UT043BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043BC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988837 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT045BC
expedícia do 8 dní626,55 €
Pri platbe vopred iba 579,00 €
495,27 €
Pri platbe vopred iba 458,00 €
TRAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 655
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €

