SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MS573B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 300 mm |
| Výška | 5 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882586 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
BEMETA Konzola umývadlová s držiakom uteráka 490 mm, nerez, záťaž 50 kg, ľavá 201541051
na objednávku78,14 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €


