Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SL103 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 400 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878053 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna mat/nerez SL101
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Podobný tovar
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, čierna mat SL102
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PE stojanková drezová batéria, nerez PE015
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €

