Sprchové ramienko hranaté, 400mm, čierna mat SL102
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, čierna mat SL102
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SL102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877612 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna mat/nerez SL101
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Podobný tovar
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
171,15 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
405,43 €

