SLIM hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna mat/nerez SL101
SLIM hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna mat/nerez SL101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SL101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 2.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877605 |
| Taric | 73249000 |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Sprchové stropné ramienko, hranaté, 200mm, čierna mat 1205-07B 1205-07B
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, čierna mat SL102
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 400 x 1600 mm, bočné pripojenie, 1037 W, čierny - W411-040-160-70
na objednávku135,51 €
152,20 €
Mexen C33 doskový radiátor 600 x 2600 mm, bočné pripojenie, 6070 W, biely - W433-060-260-00
na objednávku452,36 €


