NUBES bidet závesný 35x55cm, biela mat 9665109
NUBES bidet závesný 35x55cm, biela mat 9665109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9665109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 35xx28x55 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 19.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017791 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Podobný tovar
KUBE X bidet závesný 36x50cm, biela mat 9464109
na objednávku554,67 €
Pri platbe vopred iba 526,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 95 x 110 cm, čierny rám, čierna - 8A6T-095-110-70-70-P
expedícia do 10 dní468,25 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 95 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A2T-095-110-55-00
expedícia do 10 dní406,38 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 95 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8A4T-095-110-50-00
expedícia do 10 dní427,02 €


