GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, biela mat PCS09
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, biela mat PCS09
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-PCS09 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937815558 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV21 500x600, spod. príp., 665 W, antracit W621-050-060-66
na objednávku131,27 €
Mexen CV21 doskové vykurovacie teleso 900x500, spod. príp., 888 W, antracit W621-090-050-66
na objednávku169,74 €

