GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PCS24
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PCS24
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-PCS24 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350246 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | růžová |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, biela mat PVC09
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, čierna mat PVC26
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €

