GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-PVC24 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350253 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | růžová |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €

