SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1400 mm, číre sklo GS1114
SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1400 mm, číre sklo GS1114
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS1114 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 585 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1370 mm |
| Inštalačná šírka do | 1410 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 48.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879753 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
86,15 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SIGMA SIMPLY bočná stena 750 mm, číre sklo GS3175
expedícia do 8 dní164,86 €
Pri platbe vopred iba 154,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
SIGMA SIMPLY bočná stena 900 mm, číre sklo GS3190
expedícia do 8 dní178,08 €
Pri platbe vopred iba 166,00 €
Mohlo by vás zaujímať
387,29 €
Mexen C21 doskový radiátor 500 x 600 mm, bočné pripojenie, 665 W, biely - W421-050-060-00
expedícia do 10 dní64,50 €
Mexen C21 doskový radiátor 500 x 2800 mm, bočné pripojenie, 3101 W, biely - W421-050-280-00
na objednávku253,48 €


