SAVA 55 nábytkové umývadlo 55x46x16,5 cm 2055
SAVA 55 nábytkové umývadlo 55x46x16,5 cm 2055
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-2055 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 55x46 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 15.5700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913867330 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
ALTAIR umývadlová skrinka 52x72, 5x45cm, dub emporio AI355
expedícia do 8 dní262,64 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €
ETIDE umývadlová skrinka 51,5x85x44 cm, biela mat ET515
expedícia do 8 dní224,52 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať


