VEGA umývadlová skrinka 51,5x60x43,6 cm, 2xzásuvka, biela VG052
VEGA umývadlová skrinka 51,5x60x43,6 cm, 2xzásuvka, biela VG052
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG052 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VEGA I |
| Rozmer | 51,5x60x43,6 cm |
| Šírka | 515 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 436 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 22.8000 kg |
| EAN | 8590913918001 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
171,06 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
VEGA doska pod umývadlo 104x45cm, dub platín VG710
expedícia do 8 dní121,61 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
SAVA 55 nábytkové umývadlo 55x46x16,5 cm 2055
expedícia do 8 dní86,15 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
VEGA doska pod umývadlo 82,5x45cm, dub platín VG785
expedícia do 8 dní102,55 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
136,85 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 57x72, 5x45cm, čierna mat AI660
expedícia do 8 dní258,84 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
VEGA umývadlová skrinka 51,5x72,6x43,6cm, 2xzásuvka, dub platín VG853
expedícia do 8 dní213,09 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €


