ALTAIR skrinka s doskou 58 cm, biela/antracit bridlice AI263-03
ALTAIR skrinka s doskou 58 cm, biela/antracit bridlice AI263-03
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI263-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR II |
| Rozměr | 58x36,8x45,2 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 368 mm |
| Hloubka | 452 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 36.9000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974571 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SISTEMA keramické umývadlo 50x42cm, biela 10SF50051
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Keramické umývadlo 42x15x34 cm, na dosku 49412
expedícia do 8 dní56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 57x72, 5x45cm, čierna mat AI660
expedícia do 8 dní258,84 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 52x72, 5x44cm, biela mat FV255
expedícia do 8 dní223,01 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
VEGA umývadlová skrinka 51,5x72,6x43,6 cm, 2xzásuvka, biela VG053
expedícia do 8 dní209,28 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €


