Aqualine SIMPLEX ECO 55 umývadlová skrinka vrátane umývadla 53x83,5x30,7cm SIME550
Aqualine SIMPLEX ECO 55 umývadlová skrinka vrátane umývadla 53x83,5x30,7cm SIME550
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SIME550 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLEX ECO |
| Rozmer | 53x83,5x30,7cm |
| Šírka | 530 mm |
| Výška | 835 mm |
| Hĺbka | 307 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Součást balení | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 13.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852152 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
AQUALINE 35 stojánková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm 52102
expedícia do 8 dní28,18 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DENEB umývadlová skrinka 56,5x55x43,5cm, biela mat DN260
na objednávku251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 58 cm, biela/dub emporio AI263-02
expedícia do 8 dní220,34 €
Pri platbe vopred iba 210,00 €
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 52x72, 5x45cm, čierna mat AI655
expedícia do 8 dní251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €


