LOTTA stojanková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm LT602
LOTTA stojanková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm LT602
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT602 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Výška | 155 mm |
| Hĺbka | 142 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Prietok (3 bar) | 14.300 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913839061 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
expedícia do 8 dní
17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-50mm, chróm TF6001
expedícia do 8 dní17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm CV1005
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Podobný tovar
DAPHNE stojanková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm DH201
expedícia do 8 dní64,43 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
BOLERO stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm BC002
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €


