DAPHNE stojanková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm DH201
DAPHNE stojanková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm DH201
Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNE Zobraziť viac
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DH201 |
Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNE
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DAPHNE |
| Šírka | 36 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Klasická |
| Prietok (3 bar) | 8.500 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.1010 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828539 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm, nízky, chróm" CV1006
expedícia do 8 dníRohový ventil 1/2'x3/8', bez matky, okrúhly, chróm 5317
expedícia do 8 dníPodobný tovar
LOTTA stojanková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm LT602
expedícia do 8 dníBOLERO stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm BC002
expedícia do 8 dníSINTRA stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm SX002
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


