SLIM hlavová sprcha, 300x300x49mm, zlato mat/nerez SL101GB
SLIM hlavová sprcha, 300x300x49mm, zlato mat/nerez SL101GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SL101GB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 2.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935275 |
| Taric | 73249000 |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato mat BR519
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, zlato mat SL119
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Sprchové stropné ramienko, hranaté, 200mm, zlato mat 1205-07GB
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Podobný tovar
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato mat MS573GB
na objednávku92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DREAMART hlavová sprcha, priemer 208mm, nerez SOF2000
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
SLIM hlavová sprcha, štvorec 500x500mm, leštená nerez MS565
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Hlavová sprcha s kaskádou, 500x200x30mm, leštená nerez DC562
expedícia do 8 dní425,52 €
Pri platbe vopred iba 404,00 €

