Sprchové stropné ramienko, hranaté, 200mm, zlato mat 1205-07GB
Sprchové stropné ramienko, hranaté, 200mm, zlato mat 1205-07GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1205-07GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 200 mm |
| Výška | 200 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stropní |
| Hmotnost / ks | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913962851 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KLUDI 143030515 Štandard podomietkový ventil chróm
na objednávku18,68 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €

