Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato mat BR519
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato mat BR519
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BR519 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 55 mm |
| Dĺžka | 400 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935282 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato mat MS573GB
na objednávku92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Podobný tovar
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, zlato mat SL119
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €

