SLIM nástenná hlavová sprcha, 250x550mm, nerez lesk MS732 59379
SLIM nástenná hlavová sprcha, 250x550mm, nerez lesk MS732 59379
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MS732 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 4.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111587 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Hlavová sprcha s kaskádou, 500x200x30mm, leštená nerez DC562
expedícia do 8 dní425,52 €
Pri platbe vopred iba 404,00 €
Hlavová sprcha štvorec 254x254 mm, ABS/chróm SK950
expedícia do 8 dní48,39 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
RAINFALL hlavová sprcha, 250x250 mm, nerez lesk RN564 56816
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €

