SLIM hlavová sprcha, 400x300mm, nerez lesk MS585
SLIM hlavová sprcha, 400x300mm, nerez lesk MS585
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MS585 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Průtok (3 bar): Hlavová sprcha | 12.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 2.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887529 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
NANCY sprchové ramienko 150mm, chróm 1205-06
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Hlavová sprcha s kaskádou, 500x200x30mm, leštená nerez DC562
expedícia do 8 dní425,52 €
Pri platbe vopred iba 404,00 €
Pevná masážna sprcha, 3 režimy sprchovania, chróm SOF3J
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, zlato SOF2005
na objednávku262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €

